Informacja prasowa w sprawie zmian do moratorium pozaustawowego („Stanowiska banków w zakresie ujednolicenia zasad oferowania narzędzi pomocowych dla klientów sektora bankowego”)

Plik do pobrania

Zmiany w usłudze 3D Secure i realizacja transakcji kartami w Internecie

Od dnia 15 lutego 2021 r. obowiązkowe staje się podawanie PINu podczas realizowania transakcji z usługą 3D Secure. Zawsze jako pierwszy czynnik uwierzytelnienia przy transakcji Internetowej z usługą 3D Secure będzie trzeba podać kod PIN ustanowiony przez siebie w portalu Kartosfera.

W przypadku braku nadania PINu dla transakcji z 3D Secure przy realizacji transakcji w Internecie zostanie wyświetlony następujący komunikat : „ Transakcja nie może zostać zrealizowana, ponieważ nie został ustanowiony PIN dla transakcji zabezpieczonych usługą 3D Secure. W celu ustawienia kodu PIN wejdź do portalu kartosfera.pl, zaloguj się i w zakładce 3D Secure ustaw PIN

Instrukcja nadania kodu PIN do transakcji internetowych

 

Wnioski “Rodzina 500+”

Składanie wniosków “Rodzina 500+” dostępne w bankowości internetowej naszego banku.

Aby uzyskać prawo do świadczenia wychowawczego od 1 czerwca 2021 r., wnioski będzie można składać już od 1 lutego 2021 r. drogą elektroniczną przez bankowość internetową Banku Spółdzielczego w Staroźrebach.

 • Informator Rodzina 500+
 • Ulotka 500+
 • Od stycznia 2021 r. zmiany w usłudze 3D Secure i realizacji transakcji kartami w Internecie

  Uprzejmie przypominamy, że od stycznia 2021 r. wchodzi w życie zmiana przepisów prawa, która wprowadza wymóg silnego uwierzytelnienia usługi 3D Secure i realizacji transakcji kartami w internecie wynikająca z Dyrektywy PSD2.

  W Grupie BPS realizacja wymogu silnego uwierzytelniania będzie polegała na dodaniu, obok dziś funkcjonującego obowiązku podania jednorazowego kodu przesyłanego w formie SMS, drugiego obowiązkowego zabezpieczenia w postaci kodu PIN dedykowanego dla usługi 3D Secure.

  Przejdź do sekcji – 3D Secure i realizacji transakcji kartami w Internecie

  Ogłoszenie

  Szanowni Klienci,

  Bank Spółdzielczy w Staroźrebach informuje, iż od dnia 

  1 PAŹDZIERNIKA 2020 R.

  placówki banku będą czynne dla klientów w następujące dni:

  POK w NOWEJ GÓRZE – Poniedziałek, Środa, Piątek 

  w godzinach 7.30 – 15.00,

  POK w BLICHOWIE – Wtorek, Czwartek 

  w godzinach 7.30 – 15.00.

   

  Zapraszamy

  Usługa Moje ID w Banku Spółdzielczym w Staroźrebach

  Informujemy, że od dnia 27 lipca 2020 dostępna jest usługa mojeID służąca do zdalnego potwierdzania tożsamości.
  mojeID” to bezpieczne narzędzie do potwierdzania tożsamości w komercyjnych i publicznych usługach online, uruchamiane wraz z Profilem Zaufanym

  Tarcza Finansowa PFR

  Szanowni Klienci,

  Polski Fundusz Rozwoju uruchamia Tarczę Finansową PFR – program skierowany do firm, które ucierpiały w wyniku pandemii koronawirusa.

  Więcej informacji pod linkiem https://bsstarozreby.pl/tarcza-finansowa-pfr/

  Serwis internetowy Grupy BPS o działaniach pomocowych dla Klientów

  Wszystkich naszych Klientów, których sytuacja finansowa pogorszyła się w związku
  z epidemią koronawirusa zapraszamy do odwiedzenia serwisu zawierającego informacje
  o działaniach pomocowych. W jednym miejscu znajdą Państwo materiały informacyjne dotyczące wsparcia dla Klientów indywidualnych i instytucjonalnych oferowanych przez Banki Spółdzielcze z Grupy BPS oraz instytucje państwowe i inne organizacje.
  Serwis dostępny jest pod adresem:
  www.grupabps.pl/wsparcie-dla-klientow
  Strona obejmuje 4 działy:
  • Wsparcie dla Klientów Banków Spółdzielczych – informacje o zakresie działań pomocowych, z jakich może skorzystać Klient indywidualny i instytucjonalny posiadający kredyt w Banku Spółdzielczym z Grupy BPS
  • Wybrane aspekty Tarczy Antykryzysowej oraz Tarczy Finansowej PFR – informacje o zakresie wsparcia przedsiębiorców udzielonego przez instytucje państwowe wraz z opisem wstępnym do każdego z obszarów
  • Przydatne linki – wskazanie na strony internetowe wraz z linkami do tych stron, zawierające istotne informacje o programach pomocowych
  • Szkolenia – informacje o webinariach i innych dostępnych formach edukacji, pozwalających zdobyć wiedzę w tematyce pomocowej.

  Serwis jest na bieżąco aktualizowany i uzupełniany. Wierzymy, że będzie dla Państwa ułatwieniem w wyszukiwaniu informacji o działaniach pomocowych.

  Zmiany w Regulaminach związane z podniesieniem limitów kwotowych dla transakcji zbliżeniowych niewymagających zatwierdzenia kodem PIN

  Szanowni Państwo,

  Uprzejmie informujemy, że w związku z podniesieniem limitów kwotowych dla transakcji zbliżeniowych niewymagających zatwierdzenia kodem PIN, zostały dokonane zmiany w poniższych Regulaminach:

  1)Regulamin kart debetowych business w Banku Spółdzielczym w Staroźrebach
  2)Regulamin kart debetowych w Banku Spółdzielczym w Staroźrebach
  3)Regulamin otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla osób fizycznych w Banku Spółdzielczym w Staroźrebach

  Od 20.03.2020 r. klienci wykonujący transakcje zbliżeniowe poniżej 100 zł mogą nie być proszeni o wprowadzenie kodu PIN. To, czy klient zostanie poproszony o PIN zależy od tego, czy dany terminal POS został już zaktualizowany.