Oferta pracy

Bank Spółdzielczy w Staroźrebach poszukuje kandydata na stanowisko- Kasjer z funkcją doradcy.

Miejsce zatrudnienia: Bulkowo.

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa kasowo-dysponencka Banku,
  • Profesjonalna obsługa w zakresie produktów bankowych,
  • Zasilanie bankomatu,
  • Utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi klientów,
  • Identyfikowanie potrzeb i oczekiwań klientów,
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Ukończony kurs walutowo-złotowy,
  • Doświadczenie w pracy z gotówką,
  • Doświadczenie w obsłudze klienta i obsłudze produktów bankowych,
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się,
  • Komunikatywność i otwartość,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat),
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Szkolenia zawodowe,
  • Motywacyjny system premiowania,
  • Miejsce pracy – Oddział Bulkowo, Centrala Staroźreby, Punkt Obsługi Klienta w Blichowie

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@bsstarozreby.pl

Z dopiskiem:

„Rekrutacja-Kasjer

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bank Spółdzielczy w Staroźrebach, Plac Bojowników 3, 09-440 Staroźreby, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Rekrutacja trwa do 31.12.2019 r.