Karty

Podniesienie limitów kwotowych dla transakcji zbliżeniowych niewymagających zatwierdzenia kodem PIN do 100 zł

 

Od 20.03.2020 r. klienci wykonujący transakcje zbliżeniowe poniżej 100 zł mogą nie być proszeni o wprowadzenie kodu PIN. To, czy klient zostanie poproszony o PIN zależy od tego, czy dany terminal POS został już zaktualizowany.

Visa Classic Debetowa

Karty VISA Classic Debetowe są międzynarodowymi kartami płatniczymi umożliwiającymi ich Użytkownikowi dokonywanie transakcji w kraju i za granicą.

Visa Paywave zbliżeniowa

Karty VISA Paywave zbliżeniowe są międzynarodowymi kartami płatniczymi umożliwiającymi ich Użytkownikowi dokonywanie transakcji w kraju i za granicą.

Visa Euro

Karta debetowa VISA EURO wydawana jest do rachunków bankowych dla osób fizycznych w walucie EURO. Karta debetowa zapewnia nieograniczony dostęp do środków zgromadzonych na rachunku walutowym EURO

Visa Business Euro

Karta debetowa VISA BUSINESS EURO jest kartą powiązaną z firmowym rachunkiem walutowym (EURO).Wydawana jest dla klientów instytucjonalnych.

Visa Business Debetowa

Karty VISA Business Debetowe są międzynarodowymi kartami płatniczymi umożliwiającymi ich Użytkownikowi dokonywanie transakcji w kraju i za granicą.

Wydawane są dla klientów instytucjonalnych.

Naklejka zbliżeniowa Visa Paywave

Naklejka zbliżeniowa VISA payWave to karta debetowa z funkcjonalnością płatności zbliżeniowych umożliwiającą dokonywanie transakcji w punktach handlowo-usługowych oraz internecie.

Kartosfera

Portal kartowy „Kartosfera” to system umożliwiający Użytkownikowi portalu dostęp do wybranych usług i funkcjonalności dotyczących kart płatniczych. Aby zalogować się do portalu należy wejść na stronę internetową www.kartosfera.pl.

Płatności Apple Pay, Garmin Pay oraz Fitbit Pay

3D Secure i realizacja transakcji kartami w Internecie

© Copyright 2018 - Bank Spółdzielczy w Staroźrebach