Karty

Podniesienie limitów kwotowych dla transakcji zbliżeniowych niewymagających zatwierdzenia kodem PIN do 100 zł

 

Od 20.03.2020 r. klienci wykonujący transakcje zbliżeniowe poniżej 100 zł mogą nie być proszeni o wprowadzenie kodu PIN. To, czy klient zostanie poproszony o PIN zależy od tego, czy dany terminal POS został już zaktualizowany.

Visa Classic Debetowa

Karty VISA Classic Debetowe są międzynarodowymi kartami płatniczymi umożliwiającymi ich Użytkownikowi dokonywanie transakcji w kraju i za granicą.

Visa Paywave zbliżeniowa

Karty VISA Paywave zbliżeniowe są międzynarodowymi kartami płatniczymi umożliwiającymi ich Użytkownikowi dokonywanie transakcji w kraju i za granicą.

Visa Euro

Karta debetowa VISA EURO wydawana jest do rachunków bankowych dla osób fizycznych w walucie EURO. Karta debetowa zapewnia nieograniczony dostęp do środków zgromadzonych na rachunku walutowym EURO

Visa Business Euro

Karta debetowa VISA BUSINESS EURO jest kartą powiązaną z firmowym rachunkiem walutowym (EURO).Wydawana jest dla klientów instytucjonalnych.

Visa Business Debetowa

Karty VISA Business Debetowe są międzynarodowymi kartami płatniczymi umożliwiającymi ich Użytkownikowi dokonywanie transakcji w kraju i za granicą. Wydawane są dla klientów instytucjonalnych.

Naklejka zbliżeniowa Visa Paywave

Naklejka zbliżeniowa VISA payWave to karta debetowa z funkcjonalnością płatności zbliżeniowych umożliwiającą dokonywanie transakcji w punktach handlowo-usługowych oraz internecie.

Kartosfera

Portal kartowy „Kartosfera” to system umożliwiający Użytkownikowi portalu dostęp do wybranych usług i funkcjonalności dotyczących kart płatniczych. Aby zalogować się do portalu należy wejść na stronę internetową www.kartosfera.pl.

Płatności Apple Pay, Garmin Pay oraz Fitbit Pay

Apple Pay Garmin Pay Fitbit Pay

3D Secure i realizacja transakcji kartami w Internecie

Jak nadać PIN w KartoSFERZE Uwierzytlenienie transakcji