Rachunki body

Rachunki body

Rachunki

Podstawowy Rachunek Płatniczy

Podstawowy Rachunek Płatniczy to rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy dostępny dla osób fizycznych już od 13 roku życia. Prowadzony jest w Banku jako konto indywidualne.

Rachunek oszędnościowo – rozliczeniowy

Uniwersalne konto, dające możliwości do gromadzenia środków pieniężnych, kredytowania, rozliczenia i korzystania z kart bankowych.

Rachuki walutowe

Bank prowadzi rachunki bankowe w walutach wymienialnych EUR oraz USD na zlecenie klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

Pakiet na START

Konto dla osób fizycznych, które nie ukończyły 26 roku życia. Rachunek za 0 zł po spełnieniu warunku minimalnego wpływu na rachunek 400 zł. Rachunek służy do gromadzenia środków oraz przeprowadzania rozliczeń pieniężnych. Ponadto klient w Pakiecie otrzymuje kartę Visa Classic Debetową, SMS Banking oraz Internet Banking.

ROR Student

Skorzystaj ze swojego przywileju i załóż u nas konto. Zero opłat za prowadzenie konta i wydanie karty, dostęp do rachunku przez internet, powiadomienia SMS-em o zmianie salda… Zresztą, trzeba to zobaczyć na własne oczy. Sprawdź szczegóły oferty.

ROR Junior

Masz skończone 13 lat, jednak nie więcej niż 18 i potrzebujesz konta w banku? Zobacz, co dla Ciebie mamy…

ROR Senior

Tanie konto w polskim Banku, dla osób które ukończyły 60 rok życia.

Konto EFEKT

Zwykłe konto oszczędnościowe, to dla Ciebie za mało? Z tym kontem, uzyskasz satysfakcjonujący Efekt.

STAR-IKE

STAR-IKE – Indywidualne Konto Emerytalne – rachunek oszczędnościowy dla osób fizycznych..

Pakiet MAKS

Konto dla osób fizycznych za 0zł po spełnieniu warunku średniego salda w danym miesiącu wynoszącym minimum 1.500 zł. Rachunek służący przeprowadzaniu rozliczeń pieniężnych oraz gromadzeniu środków. W Pakiecie Karta VISA Classic Debetowa, SMS Banking oraz Internet Banking, a także wiele innych korzyżci – sprawdź!